Thomas Eriksson
Affärschef / Business Manager
+46 761 15 07 74/+46 42 450 23 59
thomas.e@everfresh.se
Anders Nilsson
Koordinator / Coordinator
+46 72 55 33 172 / +46 42 450 24 81
anders.n@everfresh.se
Rikard Elwing
KAM Foodservice
+46 761 15 07 26 / +46 42 450 22 38
rikard.e@everfresh.se
Daniel Nylander
KAM Foodservice
+46 708 74 20 14  +46 42 450 22 61
daniel.n@everfresh.se
Björn Ahlström
Säljare / Sales Foodservice
+46 42 450 22 64
björn.a@everfresh.se
Jimmy Blix
Säljare / Sales Foodservice
+46 761 15 07 72 / +46 42 450 22 07
jimmy.b@everfresh.se
Max Nordström
Säljare / Sales Foodservice
+46 766 37 90 78 / +46 42 450 22 46
max.n@everfresh.se
Peter Johansson
Säljare / Sales Foodservice
+46 761 15 07 22 / +46 42 450 22 34
peter.j@everfresh.se

Om oss

– gör din vardag i köket enklare

Vi älskar mat och brinner för hög kvalitet och god smak. Men vi jobbar inte som professionella kockar. Det är det du som gör. Vi ser det istället som vår uppgift att ge dig de bästa förutsättningarna att lyckas. Vi ger tips och råd och skräddarsyr utbildningar. Vi tvättar, skalar, skivar, tärnar, strimlar och hackar. Vi gör allt det som gör det enklare, roligare, effektivare och mer lönsamt att laga mat. Vi gör grovjobbet så att du kan ägna dig åt finliret. Självklart packar och säljer vi också hela produkter.

Everfresh Foodservice

Långebergavägen 190
256 69 Helsingborg
+46 (0)42-450 23 00
info@everfresh.se

Kontakta oss